צילומי תדמית

כבעלת עסק עצמאי אני יודעת כמה צילומי התדמית הן חלק חשוב מהעסק שלנו.
בצילומים איתי נדאג להעביר את ה’אני מאמין’ שלכם, ונראה ללקוחות הפוטנציאלים שלכם מי אתם ואת מה שאתם רוצים לשדר להם.

צילומי בוטיק נועדו כדי שתרגישו בנוח בזמן הצילום, ולכן הסטודיו שלי יהיה לרשותכם ונהיה בו רק את/ה ואני. כך יהיה לנו את הזמן, השקט והרוגע להכיר אחת את השני/ה, להשתחרר, והכי חשוב ליהנות מהצילומים.

אני יודעת שיש אנשים שלוקח להם זמן להיפתח למצלמה, במיוחד אם זאת הפעם הראשונה או השנייה שלהם. יש אנשים שצריכים הכוונה וחיזוקים כדי שיצאו להם תמונות שמשדרות את מי שהם, ולכן אני כאן בכל רגע כדי לתווך ולעזור.

בזמן הצילומים, תוכלו להחליף בגדים, להשתמש באקססוריז הקיימים וליהנות מהמגוון הקיים שיש בסטודיו.

חשוב לי מאוד שבסיום יום הצילומים תצאו עם מגוון רחב של תמונות שבהן תשתמשו בכל המדיות הקיימות ( ואטסאפ, תמונות פרופיל לפייסבוק האישי או העסקי, תמונה רשמית להרצאות ומצגות ועוד) ולכן, לאחר הצילומים נשב יחד, נבחן את התמונות ונבחר 10 תמונות שאותן הכי אהבתם, שאליהן התחברתם והן טובות עבורכם מבחינה מקצועית. את התמונות האלה אני אלטש ואערוך במיוחד לפי הבקשה שלכם.

גם לפני שתגיעו ליום הצילומים, נערוך שיחת היכרות, אשמע על אופי העסק שלכם, אשאל שאלות על מנת להכיר אתכם ולשמוע על סגנון התמונות שאתם מעוניינים בהן.

אני מבטיחה לכם שבסיום התהליך שלנו יחד אתם תאהבו את עצמכם הרבה יותר, תתחברו למי שאתם וישר תרצו להחליף תמונת פרופיל חדשה :-)

ועוד דבר חשוב שאני תמיד אומרת ללקוחות שלי: כשאתם מגיעים לצילומים, תהיו מי שאתם, לדוגמה, אם השיער שלכם מתולתל – אל תגיעו לצילומים עם פן או להיפך. אל תשכחו שיש לנו מטרה והיא שיזכרו ויזהו כשיראו אתכם בכל מקום שאליו תגיעו.

התמונות צריכות לשרת אתכם בצורה הכי טבעית ונקייה שיש.

יש לכם עוד שאלה שאתם רוצים לשאול? אשמח לשוחח,

יפעת

Scroll to Top